קידוח מיקרופייל

קידוח כלונסאות עם מיקרופייל | המומחים בקידוחים וכלונסאות מיקרופייל

קידוחי מיקרופייל

מתמחים בקידוחי כלונסאות מיקרופייל בסלע לכל סוגי המבנים החל מביצוע קידוחי מיקרופייל במקומות צרים לחיזוק מבנים קיימים ועד קידוחי כלונסאות מיקרופייל בקנה מידה גדול. 

מספקים שירות למוסדות, פרטיים, קלבנים וחברות בניה!

מחפשים קבלן קידוחי מיקרופייל מומלץ ומקצועי? הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים מזה שנים רבות בקידוחי כלונסאות עם מיקרופייל בצורה הטובה ביותר שאנו יכולים עם ציוד קדיחה מתקדם ופטיש קידוח מיוחד לאדמה סלעית ולדיוק מירבי בקטרים שונים החל מ 300 ועד 600 מ"מ קוטר. 

קבלן קידוחי מיקרופייל

073-7832558

קידוחים וכלונסאות | קידוח כלונסאות

 

מה זה למעשה קידוח כלונסאות עם מיקרופייל והאם זה מתאים לצרכים שלי? 

טכנולוגיית מיקרופייל הוא למעשה טכנולוגיה מתקדמת להתמודדות עם ביצוע כלונסאות באדמה סלעית. כלונסאות המיקרופייל למעשה מעגנים בעזרת מוטות ברזל את הכלונאות לתוךתשתית הסלע אשר ממוקמת מתחת למבנה.טכנולוגיה זו היא יעילה ביותר ולכן אקולוגית מבחינת חותם הפחמן שלה ומזעור החומר הנדרש לביצועה. יחד עם זאתמדובר על טכנולוגיה הדורשת דיוק מרבי ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לא לחרוג מהמדידות המדויקות הנדרשות לביצועה. 

במקרים כאמור שיש אדמה סלעית קידוח מיקרופייל למעשה מוחדר עד שכבת הסלע. כך הסלע למעשה הופך להיות התשתית שעליו המבנה יושב. קידוח מיקרופייל נעשה לרוב בקטרים קטנים שנעים במידות סטנדרטיות של 300 מ"מ, 350 מ"מ, 400 מ"מ, 450 מ"מ וכיוצא בכך. לרוב המידות אינן עולות על קוטר 600 מ"מ.

קידוח המיקרופייל נעשה כאמור עד עומק שכבת הסלע. לאחר מכן לפי הצורך מחדירים לקידוח תוספות ליציקה על פי המפרט של הכלונס כגון צנרת יחודית ועוד. 

איך קודחים את המיקרופייל?

החדרת המיקרופייל נעשית בעזרת פטיש קידוח מיקרופייל ייחודי בקטרים שונים החל מ 300 מ"מ. באמצעות פטיש הקידוח מוחדרים לקרקע ועד שכבת הסלע מוטות מיקרופייל בתצורה של מוטות פלדה, מוטות פלדה ומלט ומוטות ליבת פלדה עם שרוולי פלדה לכלונסאות- כל זאת כאמור בהתאם למפרט של מהנדס הבניה.

היתרון הגדול בשיטה זו כי היא מתאימה גם במקרים בהם עמוק הכלונס אינו עולה על 3.5 מטר וכמו כן ביכולת שלו למזער הפרעה ופגיעה במבנים צמודים וכאמור לבצע תשתית כלונסאות בהפרעה מינימאלית לסביבה.

טכנולוגיה זו שהומצאה בשנות ה 50 של המאה שעברה הופכת לפופולארית בישראל בשנים האחרונות ומתאימה כאמור לאזורים בארץ המאופיינים באדמה סלעית ודחוסה כגון באזור מודיעין, ירושלים והסביבה, דרום הארץ, הצפון ועוד.

בשונה מקידוחי בנטונייט קידוח כלונסאות מבוצע לרוב בעזרת מים אשר אינה דורשת שאיבת ופינוי מי הקידוח בסיום החדרת הכלונסאות. 

איך יודעים מתי צריך לעשות קידוח מיקרופייל?

במקרים שקידוחי בדיקת הקרקע וכמו כן בשיתוף חוות דעת של מהנדסי קרקע מומחים קובעים שיש צורך לבצע קידוח עם מיקרופייל ייקבע תצורת הקידוח, סוג כלונסאות המיקרופייל וכן המייקומים המדויקים הנדרשים לייצוב ועיגון המבנה והכלונסאות על הקרקע.  

האם קידוחי מיקרופייל מתאימים גם לקידוחי כלונסאות גדולים?

קידוחי כלונסאות מיקרופייל נעשים בפרוקיטים גדולים כקטנים. השימוש במיקרופייל הוא החלטה שנובעת מסוג הקרקע - כלומר קרקע סלעית - ולאו דווקא מגודל הפרויקט.

קידוח מיקרופיילים נהפכה לפופולארית מאוד גם בזכות היותה פתרון טוב לחיזוק מבנים היושבים באזורים בעלי נטיה לרעשים ססמולוגיים. ניתן לבצע קידוחי מיקרופייל גם במקרים של חיזוק מבנים עם גישה צרה באמצעות פטיש קידוח קטן. כאמור, טכנולוגיה זו מקורה בצפון אמריקה ונעשה בה שימוש נרחב. בסרטון הבא ניתן לראות הסברים על כיצד עובדת השיטה וגם חוות דעת של העוסקים בכלונסאות מיקרופייל באנגליה וארה"ב.  

 

 

 

סוגי קידוחים וכלונסאות נפוצים עם מיקרופייל

  • קידוחים עמוקים
  • קידוח עוגני קרקע
  • כלונסאות ריסון
  • כלונסאות דיפון
  • קיר דיפון כלונסאות
  • כלונסאות יסוד
  • כלונסאות לבית פרטי
  • כלונסאות עומק
  • עיגון כלונסאות

 

מחיר קידוחי מיקרופייל

מחירי קידוח כלונסאות מיקרופייל משתנים בהתאם לסוג הכלונסאות הנדרש, שיטת הקידוח הנדרשת, סוג הקרקע, כמות הכלונסאות, עמוק הכלונסאות, עובי כלונסאות ועוד פרמטרים שונים. ניתן להתרשם מטווחי המחירים הממוצעים הנהוגים בענף במחירון השירותים שלנו, אך לקבלת הצעת מחיר מומלץ להתקשר ולהתייעץ עם קבלן קידוחים מומחה. אנו זמינים לכל שאלה ונושא במוקד השירות. התקשרו עוד היום להזמנת קבלן קידוחים מומחה באזורכם!

קידוחי כלונסאות מיקרופייל עושים עם המומחים

073-7832558

שתף